Domov Novinky HP uvádza pracovnú stanicu ZBook Studio a tablet Elite x2 1012

HP uvádza pracovnú stanicu ZBook Studio a tablet Elite x2 1012

Zdielať

HP uvádza počítač ZBook Studio, čo má byť prvá pracovná stanica na svete so štvorjadrovým procesorom a certifikáciou Ultrabook. Ponúka uhlopriečku 15,6“ a pri hmotnosti začínajúcej na 2 kilogramoch a tele tenkom len 18 mm je počítač možné nakonfigurovať tak, aby vyhovoval potrebám biznisu a ľuďom, ktorí sú stále v pohybe.

HP ZBook Studio 01

To všetko vďaka možnosti voľby pamäte, procesora, grafiky a ďalších parametrov. Model obsahuje procesory Intel Core alebo Xeon, duálny 1 TB pevný disk pre celkové úložisko 2 TB a 32 GB ECC pamäti a dve rozhrania Thunderbolt 3. Výber profesionálnej grafiky NVIDIA Quadro M1000M 2 GB GDDR5 alebo Intel HD Graphics 530 umožňuje počítaču, aby si poradil i s graficky náročnými operáciami.

HP ZBook Studio 02

Druhým predstaveným zariadením je HP Elite x2 – hybridný tablet s výkonom plnohodnotného notebooku, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre zamestnancov na cestách. Elite x2 má úplne novú konštrukciu a je vyrobený z CNC-frézovaného hliníku s dôrazom na estetický dizajn. S hrúbkou necelých 8,1 mm má tablet hmotnosť menej než kilogram a má vyklápací stojan v rozsahu 150°.

HP Elite x2 1012 01

Používatelia si tak môžu zariadenie nastaviť do polohy pre sledovanie displeja a písania na klávesnici. Poskytuje aj možnosť písania priamo na displeji. Zariadenie má 12“ Full HD displej s pomerom strán 3:2, ktorý sa automaticky prispôsobuje svetelným podmienkam.

HP Elite x2 1012 03

Výkon je pre zamestnancov na cestách veľmi dôležitý, preto má Elite x2 dlhú výdrž batérie, operačný systém Windows 10, procesor Intel Core M vPro šiestej generácie, ktorý je optimalizovaný pre výkon a nízku spotrebu elektrickej energie. Vo výbave ponúka SSD, reproduktory Bang & Olufsen a nástroju HP Noise Reduction Software. Tablet je vybavený portami s rozhraním Thunderbolt 3 a USB-A. Zariadenie tiež obsahuje voliteľný vstavaný 4G LTE modem, ktorý poskytuje pohodlné pripojenie.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno