Domov Novinky HP uvádza nový prémiový notebook Spectre x360

HP uvádza nový prémiový notebook Spectre x360

Zdielať

HP predstavilo notebook Spectre x360, ktorý rozširuje rad tzv. konvertibilných prenosných počítačov. Novinka s ultra tenkým telom, 13,3“ dotykovým displejom a s výdržou 12,5 hodiny, prináša úroveň mobility a inovácie za súčasného zefektívnenia výkonu a spotreby energie.

HP Spectre x360 01

Notebook je osadený do celokovového tela. Tvorí ho pevná a ľahká hliníková zliatina, vďaka ktorej hmotnosť notebooku neprekročí 1,5 kg, je odolný a v profile nemá viac ako 15,9 mm. Prémiový vzhľad dopĺňa frézovanie z jedného kusu kovu a leštený povrch, ktorý eliminuje otlačky prstov.

Spoločnosť rozširuje ponuku konvertibilných počítačov typu 2v1, ktoré možno používať ako notebooky aj tablety, vďaka displeju otočnému do 360°. Oproti predchádzajúcej generácii má vylepšené kĺby. Počítač tak možno prispôsobiť požiadavkám používateľov a využívať ho v rôznych prevádzkových režimoch.

HP Spectre x360 02

Zariadenie sa dá použiť ako notebook, multimédia, stan a tablet. Pri tomto modeli používa výrobca Quad HD displej, procesory Intel Core i5 a i7 a rýchle SSD s kapacitou 512 GB. Aj napriek rozmerom sa na notebooku našlo miesto pre plnohodnotné rozhranie HDMI a DisplayPort 1.2, Intel Wireless Display a tri porty USB 3.0.

Štýlový notebook HP Spectre x360 sa začne predávať v apríli tohto roku. Cena základnej konfigurácie s procesorom Intel Core i5, dotykovým displejom Full HD, s 8 GB RAM a 256 GB SSD bude začínať na úrovni 1 199 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena HP Spectre Pro x360 H9W41EA v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena HP Spectre Pro x360 H9W42EA v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena HP Spectre Pro x360 H9W43EA v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno