Domov Novinky HP uvádza nový hybridný notebook

HP uvádza nový hybridný notebook

Zdielať

HP Pro x2 612 01Spoločnosť HP predstavila nový mobilný počítač typu 2v1 pre firemných používateľov. Model HP Pro x2 612 je možné využívať buď ako plnohodnotný, vysoko výkonný notebook, alebo ako samostatný tablet, ktorý ponúka maximálnu flexibilitu a zároveň poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia potrebnú ku spoľahlivej ochrane firemných dát.

Ide o prvý komerčne dostupné zariadenie od HP s odnímateľným displejom určeným pre podnikových používateľov. Prístroju dominuje 12,5″ multidotykový Full HD displej. O výkon sa starajú procesory Intel Core i3, alebo i5 s technológiou vPro. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti na cestách obsahuje zariadenie softvér od HP, alebo bezpečnostný čip HP TPM, čítačku kariet Smart Card a voliteľnou čítačku odtlačkov prstov. Mobilitu zvyšujú dva akumulátory.

HP Pro x2 612 02

Nachádza sa tu tiež Qualcomm Gobi 4G LTE modem, ktorý zaistí mobilitu na cestách a duálna HD webkamera. Hybridný notebook HP Pro x2 612 vstupuje do predaja v priebehu septembra. Odporúčaná koncová cena začína na 859 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa HP

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno