Domov Novinky HP predstavuje nové notebooky aj monitory

HP predstavuje nové notebooky aj monitory

Zdielať

HP predstavilo novú generáciu konvertibilných počítačov Pavilion x360 14 a Pavilion x360 15. V ponuke sú tiež dva nové monitory HP 27f 4K a zakrivený HP 34f s vysokým rozlíšením.

Novinky s označením HP Pavilion dostali nové farby (dostupné pre vybrané modely) vrátane elegantnej bledo modrej, svetlo zlatej a striebornej. Displeje majú na troch stranách iba miniatúrne rámčeky a skosené hrany šasi, pripomínajúce tvarom presýpacie hodiny, ktoré uľahčujú používateľovi otváranie zariadení zo všetkých troch strán.

Vo výbave nechýba ani audio od Bang & Olufsen posilnenej funkciou HP Audio Boost. Prihlasovanie pomocou Windows Hello urýchli voliteľná čítačka odtlačkov prstov, ktorá sa presunula pod klávesnicu. Výbornou funkciou pri kreslení alebo editácii dokumentov je potom podpora simultánneho použitia pera a dotyku.

HP zároveň predstavilo dvojicu nových monitorov, HP 27f 4K a zakrivený HP 34f, ktoré sa vďaka svojmu vysokému rozlíšeniu hodia na tvorbu obsahu, ale samozrejme aj na zábavu. 27” model dostal displej 4K UHD IPS s tenkými okrajmi a ergonomický, plne nastaviteľný stojan. 34” monitor so zakriveným IPS panelom ponúkne rozlíšenie Quad HD.

Známe sú aj ceny zariadení ako aj dostupnosť, ktoré sú nastavené nasledovne: HP Pavilion x360 14 bude na Slovensku dostupný od apríla za cenu začínajúcu od 559 eur, HP Pavilion x360 15 tiež od apríla za cenu začínajúcu od 619 eur, HP 27f 4K bude dostupný od júla, cena bude oznámená neskôr; cena a dostupnosť monitoru HP 34f Curved zatiaľ nebola oznámená.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno