Domov Novinky HP predstavilo na CESe novinky pre hráčov, čo ponúkne?

HP predstavilo na CESe novinky pre hráčov, čo ponúkne?

Zdielať

HP odhalilo na tohtoročnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES novú generáciu osobných počítačov, ktoré sú zamerané na výkon, dizajn i funkcionalitu a nechýbajú medzi nimi konvertibilné zariadenia.

Konvertibilný počítač HP Spectre X360 15 ponúkne väčší výpočtový výkon aj samostatnú grafiku pre jednoduchú tvorbu, editáciu a streamovanie 4K a 3D obsahu. Základom je ôsma generácia procesora Intel Core i7 s grafikou Radeon RX Vega M, 12 hodín výdrže batérie a technológiu rýchlonabíjania Fast Charge. Ponúkne tiež hliníkové šasi s tenkým hranatým profilom vyrábané na CNC strojoch. Notebook bude dostupný je v matnej tmavej šedostriebornej farbe s medenými prvkami. HP Spectre x360 15 by mal byť na Slovensku dostupný na konci februára za cenu začínajúcu od 1599 eur.

HP Envy x2, nové tzv. always-connected PC, pričom bolo navrhnuté tak, aby bolo neustále v prevádzke a pripravené na okamžité použitie. Notebook je vybavený dotykovým displejom a krycím sklom Corning Gorilla Glass 4 pre väčšiu odolnosť proti poškriabaniu pri práci na cestách. Pokiaľ ide o procesor, vo výbave je Intel Core Y-Series siedmej generácie, dopĺnený o PCIe SSD úložisko s kapacitou 256GB a 8GB RAM. HP Eenvy x2 by mal byť na Slovensku dostupný od apríla, cena zatiaľ stanovená nebola.

Veľkoformátový herný monitor Omen X 65 s technológiou NVIDIA G-SYNC poteší náruživých hráčov. Ponúkne pritom špičkový displej s 4K Ultra HD rozlíšením, pričom displej má obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a veľmi nízku latenciu. Velkoformátový herný displej by mal byť dostupný na jeseň 2018, cena zatiaľ nie je známa.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno