Domov Novinky HP a ESET udelili AutoContu spolu štyri ocenenia

HP a ESET udelili AutoContu spolu štyri ocenenia

Zdielať

HP_ESETZákazky v oblasti IT infraštruktúry a bezpečnosti priniesli AutoContu najvyššie partnerské ocenenia od Hewlett-Packard  a ESET. Zákazníci, aj popredná svetová značka ocenili to, že AutoCont investoval čas a úsilie do získania vysokých kompetencií v oblasti úložných systémov vrátane inštalačných služieb a konvergovanej infraštruktúry.

AutoCont SK a.s. dodal komplexné riešenia vo viacerých významných zákazkách pre verejnú správu, vo výrobe aj v energetike. Takto sa mu dostalo od spoločnosti  Hewlett-Packard hneď troch ocenení – TOP HP Storage partner 2013, TOP HP Partner Mission Kritických Serverov 2013 a Najlepší partner v predaji HP Konvergovanej infraštruktúry.

„Hewlett Packard vstúpil do nového fiškálneho roku a AutoCont je jediným partnerom na trhu, ktorý veľkosťou obchodnej spolupráce a kompetenciami spĺňa podmienky nového partnerského štatútu Platinum v Českej aj Slovenskej republike,“ komentuje Miloslav Záleský, riaditeľ pre predajnú podporu a partnerskú politiku v CZ a SK.

Od roku 2012 je AutoCont platinovým partnerom spoločnosti ESET. Na Slovensku sa týmto partnerstvom hrdí iba päť firiem, pričom podmienkou je viacročná spolupráca, pravidelný obrat predaja a garancia vysokej úrovne služieb vyškolenými technikmi. AutoCont teraz získal ocenenie za najvyšší obrat v najvyššej partnerskej kategórii Platinum partner. Výrazný rast súvisí so zameraním AutoContu na oblasť IT bezpečnosti a implementáciou ESET produktov do existujúcich aj nových riešení u zákazníkov.

AutoCont získanými oceneniami potvrdil posilnenie podielu na slovenskom trhu infokomunikačných riešení. Symbolicky tak uzatvára druhý rok, kedy pôvodná značka versity ohlásila príslušnosť k holdingu AutoCont a vznikol nový manažérsky tím.

Zdroj: Tlačová správa HP

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno