Domov Novinky Honor uvádza limitovanú edíciu 4X a 4C v zlatej farbe

Honor uvádza limitovanú edíciu 4X a 4C v zlatej farbe

Zdielať

Značka mobilných telefónov a príslušenstva Honor predstavuje špeciálnu zlatú edíciu svojich telefónov 5,5“ Honor 4X a 5“ 4C. Exkluzívna zlatá kolekcia prepožičiava týmto elegantným telefónom ešte štýlovejší vzhľad. Cena zlatého Honor 4X začína na 199 eur, zatiaľ čo zlatý Honor 4C bude k dispozícii za 159 eur.

Honor 4X

Za dizajnom Honor 4X stojí londýnske dizajnové centrum značky, zadný kryt telefónu sa vyznačuje textúrou, inšpirovanou vzorom látky. Na zadnej strane telefónu používatelia nájdu šošovku 13 MPx fotoaparátu. Veľkosť displeja sa zastavila na 5,5“, rozlíšenie na 1280×720 pixeloch. 64-bitový procesor HiSilicon Kirin 620 ponúka celkom osem jadier, každé z nich pracuje na frekvencii 1,2 GHz. Telefón ďalej ponúkne 3000 mAh batériu a podporu pre všetky miestne LTE pásma.

Honor 4C

Honor 4C, „mladšia sestra“ modelu 4X zaujme dizajnom v podobnom štýle s oblými krivkami, tenkým rámčekom displeja a výraznou textúrou zadného krytu. Hlavný Sony BSI fotoaparát dosahuje rozlíšenie 13 MPx, svetelnosti F2.0 a skladá sa z piatich optických členov. Predný fotoaparát umožňuje fotiť až s 5 MPx rozlíšením. Počas fotenia vyberajú majitelia Honoru 4C zo širokej ponuky praktických funkcií ako napríklad panoramatické selfie, preostrovanie už zhotovených fotografií alebo automatické vylepšenie vzhľadu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HONOR 4X poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Honor 4C poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno