Domov Novinky Honor predstavil model V9 na čínskom trhu

Honor predstavil model V9 na čínskom trhu

Zdielať

Na domácom čínskom trhu predstavila dcérska značka spoločnosti Huawei – Honor, model V9, ktorý je továrenským bračekom najlepšie vybaveného Huawei Mate 9.

V štíhlom tele, ktoré neprekračuje hranicu 7 mm, sa nachádzajú veľký akumulátor s kapacitou 4000 mAh a osemjadrový čipset HiSilicon Kirin 960 vlastnej výroby, ktorý predstavuje špičku toho, čo dokáže Huawei vyrobiť. Tomu sekundujú 4GB operačnej pamäte a 64GB internej úložiska. Honor V9 sa však bude ponúkať aj vo variante s 6GB RAM a 128GB internej pamäte.

Dominantou prednej strany je 5,7 palcový Quad HD displej, ktorý pokrýva väčšinu prednej strany. Ďalšiu výbavu, ktorá je u novších Honoré spoločná, hybridný slot na dve SIM karty či SIM kartu a pamäťovú kartu, plnú podporu LTE, USB-C konektor a operačný systém Android vo verzii 7.0 Nougat s grafickou nadstavbou EMUI 5.

Zaujímavá je však zadná strana, na ktorej sa nachádza duo fotoaparátov. To by nebolo nič neobyklého. Disponujú rozlíšením 12 MPx a svetelnosťou f/2.2. Čo je však novinkou, je možnosť vytvárania 3D snímok a tiež možnosť následného 3D tlače (samozrejme ak disponujete 3D tlačiarňou). Cena základného modelu s 4GB operačnej pamäte a 64GB internej pamäte vyjde na zhruba 360 eur. Cena verzie 6GB/64GB vyjde na 415 eur a najvyšší variant 6GB/128GB na 485 eur.

Zdroj: 9to5google

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno