Domov Novinky Honor oslavuje tri roky, prináša aj futuristický model Magic

Honor oslavuje tri roky, prináša aj futuristický model Magic

Zdielať

Globálna značka mobilných telefónov Honor dnes oslávila tretie výročie od svojho založenia. Pri tejto príležitosti necháva Honor nahliadnuť do budúcnosti mobilných telefónov. Koncept smartfónu Honor Magic prináša prepracovaný dizajn a rad funkcií založených na pokročilej umelej inteligencii.

Značka smartfónov si za tri roky svojej existencie získala rad fanúšikov po celom svete. Vývoj značky sa pritom nesie v duchu rýchleho rastu. Dnes Honor pôsobí už v 74 krajinách sveta a minuloročné príjmy z predaja mobilných zariadení dosiahli 6 miliárd dolárov (pri 40 miliónoch predaných kusoch).

Na Slovensku pôsobí značka dva roky a už patrí medzi etablovaných výrobcov. Najnovšie predajný úspech značka Honor zaznamenala s aktuálnym vlajkovým modelom Honor 8. Ten ponúka výborný pomer cena/výkon a na početné žiadosti fanúšikov je k dispozícii hneď v piatich farebných prevedeniach.

Ako malý darček k tretím narodeninám a poďakovanie fanúšikom dnes Honor predstavil futuristický smartfón Honor Magic. Prístroj nabitý najnovšími technológiami a funkciami ukazuje schopnosti vývojárov značky a smer, ktorým sa bude vývoj inteligentných telefónov uberať. Prístroj poháňaný procesorom HiSilicon Kirin 950 ponúkne oblý 5,09“ AMOLED displej s rozlíšením 2K.

Celé telo telefónu je kryté sklom s výrazným zaoblením vytvárajúcim pôsobivý 3D efekt. Nechýba ani duálny hlavný fotoaparát s rozlíšením 12 MPx doplnený 8 MPx selfie fotoaparátom. Hlavným inovatívnym prvkom smartfónu je využitie pokročilej umelej inteligencie. Tá na základe analýzy používateľských dát ponúka múdru odozvu a množstvo interaktívnych funkcií.

Na tento účel je vybavený radom senzorov, ako je WiseScreen umožňuje odomknúť telefón jednoduchým zdvihnutím a pohľadom na displej. Keď telefón vložíte do vrecka, automaticky sa opäť uzamkne. Technológia inteligentného rozpoznávania tváre FaceCode zabezpečí, že sa prichádzajúca správa zobrazí len prihlásenému používateľovi.

Honor Magic Live System ďalej vylepšuje používateľský komfort vďaka predikcii potrieb používateľa. Na základe analýzy dát potom ponúkne informácie a služby na mieru. Na základe kľúčových slov v konverzácii používateľa na tému filmov, dokáže odporučiť najnovšie filmové trháky. Ďalšia z technológií – SmartDisplay – neustále zobrazuje stream informácií, ktoré by sa mohli prihlásenému používateľovi hodiť.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno