Domov Novinky Honor 7: Nová vlajková loď prichádza do Európy

Honor 7: Nová vlajková loď prichádza do Európy

Zdielať

Značka mobilných telefónov a príslušenstva Honor na včerajšej londýnskej akcii predstavila európsku verziu svojej novej vlajkovej lode – 5,2“ smartfónu Honor 7. Telefón s odolným celokovovým telom ponúka rad inovatívnych funkcií, ako programovateľné smart tlačidlo, dotykový senzor s podporou gest a kompatibilitu so všetkými lokálnymi LTE štandardmi.

Honor 7 01

Telo Honor 7 je vyrobené z odolného kovu s tenkou keramickou vrstvou. Táto úprava dodáva zariadeniu prémiový vzhľad. Veľkosť prístroja s uhlopriečkou 5,2“ a špecifické umiestnenie ovládacích prvkov zaisťuje pohodlné ovládanie telefónu jednou rukou. Bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov umožňuje veľmi rýchlu 360° autentifikáciu používateľa a vďaka špeciálnemu algoritmu tiež schopnosť učenia sa počas používania pre ďalšie zvýšenie presnosti overenia.

Honor 7 02

Smartfón Honor 7 používa osemjadrový procesor HiSillicon Kirin 935, k vysokému výkonu ďalej dopomáha 3 GB operačná pamäť. Vnútorné úložisko poskytuje 16 GB kapacitu. Základná doska v tvare L významne znižuje zahrievanie celého prístroja. Technológia Huawei Signal+ a duálna anténa zaručia najvyššiu možnú dostupnosť mobilného signálu vo všetkých situáciách. Prístroj sa môže tiež pýšiť plnou podporou všetkých lokálnych LTE pásiem.

Honor 7 03

Batéria s kapacitou 3100 mAh poskytuje dlhú výdrž na jedno nabitie a funkciu pre ultra rýchle nabíjanie. Vďaka možnosti reverzného nabíjania môže Honor 7 poslúžiť ako zdroj napájania pre ostatné prístroje. Jedným z hlavných lákadiel je hlavný fotoaparát s rozlíšením 20 MPx a množstvom kreatívnych fotografických funkcií. Snímač Sony IMX 230, vlastné technológie pre rýchle ostrenie a svetelnosť f/2.0 umožňujú obstaranie ostrej fotografie aj v zlých svetelných podmienkach už za 0,1 sekundy.

Honor 7 04

Predný širokouhlý 8 MPx fotoaparát so svetelnosťou f/2.4 dopĺňa zabudovaný LED blesk a množstvo kreatívnych funkcií pre automatické skrášlenie vzhľadu, či pre panoramatické selfies. Honor 7 bol navrhnutý pre čo najpohodlnejšie ovládanie jedno rukou a plnohodnotné surfovanie po internetových stránkach. Na ľavom boku telefónu tak pribudlo smart tlačidlo s programovateľnými funkciami a podporou vyhľadávacích funkcií Google. Ergonomicky umiestnená čítačka odtlačkov prstov sa dá využiť ako spúšť fotoaparátu pre pohodlné obstaranie selfie.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Honor 6 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Honor 6 Plus poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Honor 7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Huawei Mate 7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HUAWEI Mate 7 Gold Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno