Domov Novinky Honor 4X: 5,5“ smartfón s podporou LTE sietí

Honor 4X: 5,5“ smartfón s podporou LTE sietí

Zdielať

Značka telefónov a príslušenstva Honor pripravuje pre slovenských zákazníkov ďalšiu novinku – 5,5“ smartfón Honor 4X. Medzi hlavné prednosti prístroja patrí rýchly osemjadrový procesor so 64-bitovou technológiou, 3000 mAh batéria, 13 MPx fotoaparát či podpora prenosu dát v sieťach LTE.

Honor 4X 01

Telefón bude dostupný na prelome apríla a mája za priaznivú cenu 199 eur. Model 4X je pritom už štvrtým dostupným modelom značky od jej príchodu na slovenský trh v novembri 2014. Výbavou sa zaradí do kategórie vyššej strednej triedy, ponúkne však priaznivejšiu cenu.

Honor 4X 02

Základ tvorí 64-bitový procesor HiSilicon Kirin 620, ktorý má celkom osem výpočtových jadier, každé s frekvenciou 1,2 GHz a 2 GB RAM. IPS displej má 5,5“ a rozlíšenie HD (1280×720 pixelov)., čo znamená výborné zobrazovacie parametre aj na priamom slnku. Dostupná je aj dvojica fotoaparátov – zadný má 13 MPx a LED blesk, predný ponúka 5 MPx. Zákazníkov, ktorí chcú byť neustále on-line a sťahovať multimédiá poteší podpora dát v rýchlych mobilných sieťach LTE/4G, telefón podporuje dve SIM karty (dual SIM).

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HONOR 4X poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Honor 4C poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno