Domov Novinky Honor 3C dostane aktualizáciu EMUI 3.0 v januári 2015

Honor 3C dostane aktualizáciu EMUI 3.0 v januári 2015

Zdielať

Honor 3C 01Novinka na slovenskom trhu, päťpalcový smartfón Honor 3C, sa začiatkom budúceho roka dočká zásadných aktualizácií. Dostane totiž novú verziu používateľského prostredia EMUI 3.0, rovnako ako update operačného systému Android. Obe aktualizácie budú majiteľom Honor 3C k dispozícii na prevzatie automaticky priamo skrze systémové upozornenia v telefóne. Verziu operačného systému Android 4.2 Jelly Bean, s ktorou ide model do predaja, nahradí novší Android 4.4 s kódovým označením KitKat. Majitelia telefónu sa vďaka tomu môžu tešiť najmä na svižnejší chod aplikácií (až 2× rýchlejšie) a dlhšiu výdrž batérie na jedno nabitie (až o tretinu) vďaka lepšej energetickej správe nového systému.

Rovnako ako vlajková loď, high-end prístroj Honor 6 sa aj Honor 3C na konci januára dočká obmeny používateľského prostredia. Oproti predchádzajúcej verzii prinesie nová podoba používateľského prostredia EMUI 3.0 celkom 845 vylepšení, ktoré reflektujú spätnú väzbu 10 miliónov používateľov. Okrem modernizovaného vzhľadu, ktorý zaujme na prvý pohľad, sa podstatných zmien dočkala aj správa kontaktov a upozornení.

Honor 3C 02

Update taktiež podstatne uľahčí ovládanie telefónu jednou rukou. Aktualizácií operačného systému Android a používateľského prostredia EMUI sa používatelia dočkajú do konca januára 2015. Stiahnutie im bude ponúknuté automaticky skrze systémové upozornenia prístroja.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Huawei Honor 3C poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Honor

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno