Domov Novinky Herný smartfón ASUS ROG Phone v predaji

Herný smartfón ASUS ROG Phone v predaji

Zdielať

Herný smartfón ASUS ROG Phone prichádza do predaja aj na Slovensku. Tento telefón bol v septembri 2018 označený za najvýkonnejší smartfón na svete podľa testovacej aplikácie Antutu, kde získal priemerné skóre 299706 bodov.

Telefón používa osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 845 s taktom 2,96 GHz, grafiku Adreno 630, 8GB RAM a 128GB vnútornú pamäť bez možnosti rozšírenia pamäťovými kartami. Ponúkne 4000 mAh batériu, operačný systém Android 8.1 Oreo s nadstavbou ZenUI, ale taktiež kombináciu duálneho 12 + 8 MPx fotoaparátu. Hmotnosť zariadenia je rovných 200 gramov, používateľovi ponúkne aj dual SIM pre dve SIM karty.

Od ostatných telefónov sa odlišuje tým, že ponúka herné príslušenstvo, ako je dokovacia stanica TwinView Dock, Mobile Desktop Dock či ovládač Gamevice s dokovacou stanicou WiGig Display Dock.  Tiež ponúka 6” displej s AMOLED panelom, ktorý má 90 Hz obnovovaciu frekvenciu, odozvu 1ms a HDR farby. Taktiež porpouje farebné podsvietenie ASUS Aura. ROG Phone je na našom trhu k dispozícii za cenu 919 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno