Domov Novinky Heart Of Gamers II. prichádza s procesormi Skylake a DDR4

Heart Of Gamers II. prichádza s procesormi Skylake a DDR4

Zdielať

HAL3000 privádza na svet novú generáciu legiend s menom Heart of Gamers. Rovnako ako predchádzajúce generácie týchto herných strojov, sú Heart of Gamers II. generace zostrojené z starostlivo vybraných komponentov najvyššia kvality aby uspokojili všetkých, ktorí berú hranie vážne.

Heart Of Gamers II.

A pretože aj dokonalé sa vyvíja, prichádza nova generácia legendárnych herných strojov s najnovšími technológiami, aby zvládli aj nové herné tituly v maximálnych detailoch a nezastavilo ich ani ultra vysoké rozlíšenie 4K. Nové technológie sprevádzajúce procesory Skylake a operačnej pamäte DDR4 SDRAM zaručujú ešte väčší výkon, výrazný nárast stability a 2× rýchlejšiu internú komunikáciu celého systému.

Vďaka technológii Languard je komunikácia s okolitou sietí rýchlejší a bezpečnejší. Exkluzívna technológia GameFirst III priraďuje najvyššiu prioritu herným dátam a zaručuje, že nedôjde počas online hrania k lagování v dôsledku vyťažovanie siete inými programami. Najrýchlejší prenos dát z externých zariadení sprostredkovávajú nové porty USB 3.1 a USB C. Kto by chcel rýchlosť prenosu dát povýšiť na ešte vyššiu úroveň, k dispozícii je voliteľný upgrade na M.2 SSD.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno