Domov Novinky Harman/Kardon predstavil OMNI+, bezdrôtový HD audio systém

Harman/Kardon predstavil OMNI+, bezdrôtový HD audio systém

Zdielať

Spoločnosť JBL nie je jedinou z koncernu HARMAN, ktorá na technologickom veľtrhu CES 2016 predstavila svoje nové produkty verejnosti. To isté totiž urobila spoločnosť Harman/Kardon, predstavením audio systému OMNI+.

Harman Kardon Omni+ 01

Tento audiosystém je v podstate celou produktovou líniou, obsahuje totiž produkty Omni 10+, Omni 20+, Omni 50+, Omni Bar+ a Adapt+. Všetky tieto produkty ponúkajú elegantný dizajn, podporu Bluetooth aj Wi-Fi pripojenia, či Spotify Connect, Google Cast, alebo počúvania hudby uloženej lokálne cez aplikáciu Harman Kardon Controller, HD zvukový výstup (24-bit/192kHz) a 2.1/5.1 Surround zvuk. Všetky tieto zariadenia je možné medzi sebou prepojiť a vytvoriť tak veľký a rozmanitý audiosystém. Okrem vyššie spomenutých funkcii ale jednotlivé modely nemajú takmer nič spoločné.

Harman Kardon Omni+ 02

Omni 10+ a Omni 20+ ponúkajú okrem už spomenutých funkcii len AUX vstup, Omni 50+ k nemu pridáva aj odolnosť voči vode IPx5 a vstavanú batériu, ako jediný model z celej produktovej línie. Omni Bar+ ponúka AUX a optický vstup, podporu HDMI, Dolby Digital Decoding a špičkový zvuk Harman Display Surround. Posledný produkt Adapt+ má iné zameranie, okrem AUX a optického vstupu ponúka aj výstup pre tieto dve pripojenia, ponúka teda kompatibilitu so staršími zariadeniami, ktoré nepodporujú bezdrôtové pripojenie. Okrem toho sa môže pochváliť technológiou Dolby Digital Decoding a najnižšou cenou z celej modelovej rady.

Harman Kardon Omni Adapt+ 01

Harman/Kardon Adapt+ sa totiž v USA bude predávať za 199 dolárov, Omni 10+ za 249 dolárov, Omni 20+ za 349 dolárov, Omni 50+ za 499 dolárov a Omni Bar+ za vysokú cenu až 999 dolárov. Všetky tieto produkty by mali byť dostupné v júni 2016. Na Slovensku očakávame ceny podobné tým americkým, za kvalitný dizajn a zvuk si teda dosť priplatíme.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno