Domov Novinky HAL3000 Ryzen 5: Tichá a výkonná zostava s AMD Ryzen 5

HAL3000 Ryzen 5: Tichá a výkonná zostava s AMD Ryzen 5

Zdielať

Výrobca HAL3000 uviedol na trh zostavu HAL3000 Ryzen 5, ktorá je založená na procesoroch AMD Ryzen a ponúka skvelé riešenie pre hranie a streamovanie najnovších titulov vo Full HD rozlíšení v najvyššej kvalite. Počítač je tiež charakteristický svojím originálnym gamingovým vzhľadom a dôrazom na vysokú kvalitu komponentov a tichý chod.

HAL3000 Ryzen 5 predstavuje výkonný model herného počítača s šesťjadrovými procesor Ryzen 5 1600, ktorý je nabitý najmodernejšími technológiami. AMD Ryzen 5 1600 pracuje na frekvencii až 3,6GHz a umožňuje spracovať až dvanásť inštrukčných vlákien súčasne poskytuje tak viacjadrový výkon predtým dostupný iba v zostavách kategórie workstation. V kombinácii s populárnou grafickou kartou MSI GTX 1060 ponúkne dostatok výkonu pre hranie najnovších hier na veľmi vysokej úrovni detailov pri vysokých a stabilných hladinách FPS a podporu virtuálnej reality.

Zostava je vynikajúcou voľbou ako pre hráčov, tak aj pre tvorcov obsahu s ohľadom na pomer cena / výkon. HAL3000 Ryzen 5 tak je výborným a dostupným nástrojom pre produkciu digitálneho obsahu vysokej kvality na čele s profesionálnym streamovaním najnovších herných peciek či tvorbe videí pre rozvíjajúce sa YouTube kanály.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno