Domov Novinky HAL3000 predstavuje hernú značku Heart of Gamers

HAL3000 predstavuje hernú značku Heart of Gamers

Zdielať

Pre ľudí, ktorí niečím žijú a venujú sa tomu na 100% sú určené modely značky Heart Of Gamers od HAL3000, ktoré  sú stvorené s vášňou pre hráčov. Nie sú to len nové herné zostavy, ide o úplne novú značku, koncept a prístup k herným strojom, vychádzajúce z mnohoročných skúseností.

Heart of Gamers

Pravý hráč nechce voliť medzi spoľahlivosťou, výkonom či dizajnom, čo u Heart Of Gamers dobre vedia. Preto prichádzajú stroja zrodené z vášne na hranie az posadnutosti skonštruovať dokonalý herný stroj bez kompromisov. Modely sú zostavené iba z prémiových a dôkladne preverených komponentov, ktoré musia každý deň spoľahlivo a bez zaváhania zvládnuť 24 hodín prevádzky v maximálnej záťaži.

S týmito novými hernými strojmi nie je potrebné premýšľať, ako a či pôjdu nové herné tituly. Tu je všetko dopredu otestované a výsledky sú uvedené pre každú zostavu. Hráč si tak môže skontrolovať preferované rozlíšenie a úroveň detailov vo svojej obľúbenej hre a zvoliť jednu z troch variantov herných počítačov Heart Of Gamers. Pri kúpe tiež poteší nadštandardné päťročná záruka s bezstarostným servisom.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno