Domov Novinky HAL3000 Overwatch: Zostava, ktorú určite neprehliadnete

HAL3000 Overwatch: Zostava, ktorú určite neprehliadnete

Zdielať

Výrobca počítačov HAL3000 uvádza na trh novú hernú zostavu nesúci meno dlho očakávaného herného titulu od Blizzard – HAL3000 Overwatch. Zostava je určená pre milovníkov náročných hier, najmä potom moderných FPS či TPS strieľačiek, pre ktoré maximálny pôžitok z hry znamená rýchlosť, vysoké rozlíšenie a plynulé zobrazenie.

HAL3000 Overwatch

Overwatch je výkonná gamingová zostava pre hranie hier ako vo Full HD rozlíšení, tak aj v rozlíšení 1440p. Starostlivo vybrané a súčasne obľúbené komponenty medzi hráčmi, ako sú základná doska MSI Night Elf, chladič Silentium alebo zdroj Seasonic, zaisťujú maximálne tichý chod zostavy aj v záťaži a nerušia tak ani samotného hráča a ani jeho okolie. Tichý chod je nevyhnutný najmä, ak je zostava využívaná aj pre prácu s náročnými aplikáciami.

Tu používateľ ocení nielen ohromný výkon grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 1070 s 8GB grafickej pamäte, ale tiež možnosť pracovať až na štyroch monitoroch súčasne. Procesor Intel Core i5 a operačná pamäť s celkovou kapacitou 16 GB DDR4 zaisťuje pracovné tempo a efektívne multitasking. Celkovo svižný chod zostavy s rýchlou odozvou systému podporuje 240 GB SSD disk doplnený o 1 TB dátového priestoru. Doporučená koncová cena zostavy HAL3000 Overwatch je 1295 eura s DPH, výrobca naň poskytuje 36 mesačnú záruku.

Zdroj: HAL3000

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno