Domov Novinky HAL3000 Niké II: Tichá PC zostava s veľkým výkonom

HAL3000 Niké II: Tichá PC zostava s veľkým výkonom

Zdielať

Výrobca HAL3000 uvádza na trh druhú generáciu univerzálny pracovno herné zostavy HAL3000 Niké II, ktorá sa radí medzi TOP zostavy strednej triedy. S touto zostavou si prídu na svoje vášnivý hráči a tí, ktorí už majú počítač na prácu, ale stále si radi kvalitne zahrajú.

HAL3000 Nike II 01

Zostava je konštruovaná ako zostava strednej triedy s cieľom ponúknuť pokojný a kultivovaný prevádzku pri práci. Cieľom je aby zostava nerušila ani pri náročnej nepretržitej práci a tak je vybavená veľmi kvalitným a tichým chladením. Zároveň však zostava disponuje herným výkonom s veľkým potenciálom, ktorý poslúži pri relaxácii hraním obľúbených herných titulov pri vysokých detailoch.

Vyvážená voľba komponentov najvyššej kvality zaručuje, že zostava nebude hneď tak zastaralá a bude svojmu používateľovi dlho ponúkať dostatočný výkon. Základným kameňom dlhej životnosti výkonu je procesor, založený na architektúre Skylake, Intel Core i7-6700 s frekvenciou 3,4 GHz a automatickým pretaktovaním až na frekvencii 4 GHz.

HAL3000 Nike II 02

Procesor zvláda spracovávať súčasne 8 vlákien a v kombinácii so 16 GB operačnej pamäte DDR4 SDRAM tak tvoria dokonalý pár. Pre výkonnú a tichú zostavu je dôležitým prvkom tiež rýchly SSD pre svižný štart systému, a tak je táto zostava vybavená SSD s kapacitou 240 GB ponúkajúcim dostatočný priestor pre všetky aplikácie.

Grafický výkon bol navrhnutý tak, aby zostava ponúkala excelentný výkon ako pri práci tak pri hraní. Preto bezchybne zvláda náročné operácie pri práci s grafikou, samozrejme plynulý chod pri hraní vo Full HD rozlíšení a čo hráči ocenia najviac, je tiež výkon umožňujúci streamovanie hier.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno