Domov Novinky HAL3000 Kaby Lake je tu, ponúka Intel Core i7-7700K

HAL3000 Kaby Lake je tu, ponúka Intel Core i7-7700K

Zdielať

Výrobca počítačov uvádza na trh technologickú novinku HAL3000 Kaby Lake, ktorá prináša ako prvá nové desktopové procesory Kaby Lake Intel Core i7-7700K. Zostava je tak pre všetkých nadšencov a náročných používateľov túžiacich odštartovať nový rok na najnovších a najvýkonnejších technológiách.

Počítač so štvorjadrovým procesorom Intel Core i7-7700K bežiacim v základnom režime na 4,2 GHz, v turbo režime potom na stabilnú frekvenciu 4,5 GHz a skúseným používateľom ponúka možnosť taktovania, kde môžu dosiahnuť až na frekvencie 5 GHz. Spolu s grafickou kartou MSI GeForce GTX 1080 Armor tak tvorí mocný nástroj pre náročných hráčov.

Elegantný a decentné dizajn poteší tých, ktorí chcú výkonnú pracovnú stanicu bez rušivých elementov vyznačujúci sa najmä tichým chodom aj v plnej záťaži. Aby celkový hrubý výkon zostavy nebol ničím limitovaný, je zostava vybavená dvojicou diskov WD a to 500 GB rýchleho systémového SSD WD SSD Blue series umožňujúci rýchlu prácu aj s objemnými dátami.

Ďalej je tu aj dátový disk WD s kapacitou 3 TB poskytujúce dostatok miesta pre uloženie veľkého množstva spracovaných dát. Kapacita operačnej pamäte, ktorá činí 16 GB, je zastúpená dvojicou 8 GB modulov Kingston DDR4 SDRAM HyperX FURY Black Series. Tie sú spolu so všetkými komponentmi starostlivo umiestnený na základnej doske MSI Z270 Krait Gaming.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno