Domov Novinky HAL3000 Fury X: Zostava s grafikou od AMD

HAL3000 Fury X: Zostava s grafikou od AMD

Zdielať

Výrobca HAL3000 uvádza zostavu s najvýkonnejší AMD grafickou kartou HAL3000 Fury X. Zostava, na ktorú čakajú nielen fanúšikovia, ale všetci hráči a nadšenci do nových technológií. Zostava prichádza v dizajne superšportových áut s výkonom a technickou vyspelosťou.

HAL3000 Fury X

Inovatívne technológie boli použité najmä pri grafickej karte AMD Radeon R9 Fury, ktorá využíva úplne nové pamäte integrované priamo na čipe. Vďaka tejto novej technológii majú pamäťové moduly takmer 4× väčšiu priepustnosť ako pamäte GDDR5 a zaberajú 19× menej priestoru. To má zásadný vplyv na úsporu miesta a grafická karta je celkovo výrazne menšia a aj preto je možné celú zostavu vtesnať do skrine kompaktnej veľkosti microATX BitFenix ​​Aegis.

Zostava má vodný chladač na procesor Intel Core i7, je tu použitá základná doska ASRock X99M Killer a RAM moduly TEAM Vulcan. Systémový disk Samsung EVO 850 s Windows 8.1 a dátovým diskom Western Digital Red 2 TB je spolu s celou zostavou napájaný výkonným zdrojom Corsair RM650. Výrobca poskytuje na zostavu záruku tri roky.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno