Domov Novinky GTA V konečne na PC a Next-Gen konzoly

GTA V konečne na PC a Next-Gen konzoly

Zdielať

GTA VGTA V konečne na Next-Gen konzoly XboX One a PS4 príde túto jeseň, nebúde chýbať ani PC. Požiadavky zatiaľ nie sú známe. Sony predvádzalo GTA V video dnes na svojej tlačovej konferencii na E3. To neznamená, že je výhradne pre PS4. Medzitým Rockstar oficiálnym videom hru potvrdil aj pre PC.

Grand Theft Auto V pre PC bude obsahovať aj video editor určený pre pokročilú filmovú tvorbu. Grand Theft Auto V plne využije silu PlayStation 4, Xbox One a PC cez rôzne grafické a technické zlepšenia. Podľa všetkého bude vyžadovať DX11 hardvér. Bude obsahovať zvýšenú vzdialenosť, jemnejšie textúry, hustejšiu prevádzka či vyššie rozlíšenia. Technické vylepšenia majú zahŕňať nových voľne žijúcich živočíchov, upgrade počasia a nové efekty poškodenia či rad nových detailov k objavovaniu.

Dôkazom, že niečo vyjde von, boli vylepšenia a neustále sa vyvíjajúce Grand Theft Auto Online. Všetok nový obsah Grand Theft Auto online, vrátane rozsiahlej série nových pracovných miest, arzenálu nových zbraní, bude k dispozícii pre systém PlayStation 4 a Xbox One. Ďalej desiatky nových vozidiel, nových vlastností a hráčkych úprav zase iba na PC. Navyše, súčasná komunita hráčov bude mať možnosť previesť svoje Grand Theft Auto konto na PlayStation 4, Xbox One alebo PC. Najväčšie obavy ale zase máve práve z PC verzií, hlavne po skúsenostiach z GTA IV a WatchDogs, ktoré vyšlo tento rok.

Zdroj: Microsoft-News

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno