Domov Novinky GSmart Roma R2 Plus: Lepší mobil za rovnakú cenu

GSmart Roma R2 Plus: Lepší mobil za rovnakú cenu

Zdielať

GSmart Roma R2 Plus 01Spoločnosť Gigabyte s ich značkou GSmart uvádza na trh nový vylepšený smartfón Roma R2 Plus. Jeho predchodca sa dočkal niekoľkých vylepšení, cena však zostáva rovnaká. Za 108 eur tak dostanete najnovší operačný systém Android 4.4 KitKat, 8 GB internej pamäte a štvorjadrový procesor v štyroch atraktívnych farbách.

O zobrazenie sa stará 4-palcový IPS displej s rozlíšením 800×480 pixelov. Základom je štvorjadrový procesor s taktom 1,3 GHz a 1 GB  RAM. Pre dáta je k dispozícii 8 GB internej pamäte a rozšíriť si ju môžete aj o microSD slot s kapacitou 32 GB. Hrúbka telefónu je 9,3 mm a hmotnosť  120 gramov. Roma R2 Plus disponuje dvojicou kamier, predná poslúži na videohovory, zadná s rozlíšením 5 MPx na vytvorenie fotografií. O napájanie sa stará 1400 mAh Li-ion batéria.

GSmart Roma R2 Plus 02

Bezdrôtové prepojenie je možné pomocou WiFi alebo Bluetooth 3.0. Je to Dual SIM telefón s možnosťou využívania dvoch SIM kariet, vďaka čomu máte lepšiu kontrolu nad poplatkami za telefonovanie či internet. Roma R2 Plus je v predaji v štyroch farbách – bielej, modrej, červenej a čiernej – za odporúčanú cenu je 108 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu GIGABYTE GSmart Roma R2 Plus poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa GSmart

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno