Domov Novinky Grafiky NVIDIA GeForce RTX v herných notebookoch čoskoro

Grafiky NVIDIA GeForce RTX v herných notebookoch čoskoro

Zdielať

Spoločnosť NVIDIA oznámila dostupnosť nových notebookov postavených na grafických kartách s architektúrou Turing. Poprední svetoví výrobcovia na trh uvedú nové modely a máme sa rozhodne na čo tešiť.

Cez 40 nových modelov vo viac ako 100 rôznych konfiguráciách bude dostupných na konci januára 2019. Notebooky poháňané grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX skĺbia výkon pre ray-tracing v reálnom čase a umelú inteligenciu a búra tak hranice medzi filmami a herným prostredím. Sedemnásť modelov naprieč značkami spĺňa taktiež požiadavky dizajnu Max-Q, teda maximálnu hrúbku 20 mm a s úzkymi rámčekmi.

Mnohé z nich využíva tiež technológiu NVIDIA Optimus, zaručujúce tichšie a účinnejšie chladenie a zároveň lepšiu výdrž batérie. Max-Q dizajn s technológiou RTX prináša hráčom novú generáciu tenkých a výkonných notebookov. S dvojnásobkom výkonu si notebooky poradia s aktuálnymi titulmi využívajúcimi ray-tracing, ako je Battlefield V, na 60 snímok za sekundu.

Okrem herného výkonu sú notebooky osadené grafickými kartami RTX ideálne pre video editorov, 3D animátorov, či streamerov. Notebooky s grafickými kartami GeForce RTX prídu na trh 29. januára 2019 a to od popredných svetových výrobcov, ako sú Acer, Alienware, ASUS, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo Legion, MSI, Razer a Samsung. Konkrétne konfigurácie a ceny sa budú líšiť v závislosti od regiónu a značke.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno