Domov Novinky Grafické karty Radeon RX Vega novej generácie v predaji

Grafické karty Radeon RX Vega novej generácie v predaji

Zdielať

Spoločnosť AMD dnes uvádza na trh výkonné grafické karty rady Radeon RX Vega, ktoré ponúkajú dostatok výkonu pre hranie moderných hier v rozlíšení až 4K na maximálne detaily. Odo dnešného dňa sú v predaji dve verzie kariet Radeon RX Vega 64 – s klasickým vzduchovým chladením a s vodným chladením. Na konci augusta (konkrétne 28. augusta) potom príde lacnejšia verzia Radeon RX Vega 56 ponúkajúca najdostupnejšie možnosť plynulého hranie vo vysokých rozlíšeniach.

Tieto grafické karty sú k dostaniu aj v rámci balíčkov Radeon Pack, v rámci ktorých zákazník dostane 2 AAA hry Wolfenstein II: The New Colossus a Prey. A ďalej si bude môcť za zvýhodnených podmienok kúpiť procesor Ryzen 7 s X370 doskou a/alebo herný monitor Samsung 34″ s podporou FreeSync. Odporúčaná cena balíčka Radeon Black Pack (grafická karta RX Vega 64 so vzduchovým chladením a dve hry zadarmo) bola stanovená na 599€ s DPH, balíček Radeon Aqua Pack (grafická karta RX Vega 64 s vodným chladením a dvomi hry zadarmo) bude k dostaniu za koncovú cenu 699 € s DPH.

Grafické karty Radeon RX Vega sú postavené na úplne novej grafickej architektúre Vega a s pomocou funkcií Rapid Packed Math a High Bandwidth Cache Controller prinášajú mimoriadne výkony nielen v moderných API DirectX 12 a Vulkan. Všetky grafiky z rady Vega nesú 8GB rýchle pamäte typu HBM2, podporujú technológie Radeon FreeSync 2 a HDR a boli vytvárané pre využitie vo virtuálnej realite.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno