Domov Novinky GooPhone má vlastné smarthodinky

GooPhone má vlastné smarthodinky

Zdielať

Goophone smartwatchGooPhone predstavil svoje vlastné hodinky, ktoré by mali konkurovať práve hodinkám od spoločnosti Samsung. V článku ich porovnáme a pridávame informácie o novinke.

Ak si by sme si porovnali hodinky Samsung Galaxy Gear a hodinky spoločnosti GooPhone zistíte, že veľkosť hodiniek bez ramienok sú nasledovné: GooPhone má rozmery 41,9×47,5×13,5 mm a hmotnosť 73 gramov vs. Galaxy Gear 36,8×56,6×11,1 mm a hmotnosť 73,8 gramov. Výrobca ich bude predávať v čiernej a bielej farbe. Rozdiel oproti Galaxy Gear je v tom, že hodinky GooPhone fungujú aj bez smartfónu kedže obsahujú 3G modul. 

Goophone smartwatch - obchod

Hodinky disponujú 1,54 palcový displej s rozlíšením 240×240 pixelov. Pod displejom sa nachádza dvojjadrový MediaTek procesor taktovaný na 1,2 GHz a 512 MB RAM. Vnútorná pamäť má 4 GB a taktiež sú hodinky vybavené 2 MPx fotoaparátom. Predpokladaná výdrž batérie je 48 hodín. Operačným systémom je Android, aj keď vzhľadom pripomínajú Windows Phone. Spoločnosť nebude inštalovať žiadne aplikácie, ale cez Google Play Store si ich budete môcť stiahnuť. Počítajte však stým, že aplikácie sa vám otvoria tak ako keby ste ich otvorili na smartfóne. To môžete vidieť aj na videu. Cena týchto hodiniek je 300$.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokApple vyrobí smartfón s ohnutým displejom
Nasledujúci článokMaingear Pulse 17 herný notebook
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno