Domov Novinky Google I/O bude 25. júna v San Franciscu

Google I/O bude 25. júna v San Franciscu

Zdielať

Google IOI/O Developers Conference Google začne 25. júna a potrvá do 26. júna. Bude  sa konať v Moscone Center v San Franciscu, v Californii. Správa bola zdieľaná Sundarom Pichaiom (Google SVP). Google zmenil registračný proces, takže nebudete musieť byť medzi tými najrýchlejšími aby ste si rezervovali svoje miesto.

Sundar Pichai hovorí, že Google pracuje na novom systéme, kde budete predkladať váš záujem a pozvánky budú náhodne zaslané ľuďom. Nie je celkom jasné, či pri tejto príležitosti Google plánuje nový gadget, alebo novú verziu Androidu, alebo sa zamerajú na existujúcu aktualizáciu a jej funkcie. Mimochodom, Google I/O 2014 ako zvyčajne, bude ponúkať živé prenosy, takže aj keď sa nezúčastnite, budete môcť sledovať všetko v reálnom čase.

Zdroj: Google+ Sundar Pichai

Zdielať
Predchádzajúci článokMeizu bude vyrábať smartfóny s OS Ubuntu
Nasledujúci článokSamsung: Zariadenia, ktoré dostanú update na Android 4.4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno