Domov Novinky GoClever uvádza svoje prvé SmartWatch: Chronos Eco

GoClever uvádza svoje prvé SmartWatch: Chronos Eco

Zdielať

GoClever Chronos Eco 01GoClever uvádza na trh svoje prvé zariadenie v kategórii “wearables”. Chronos Eco sú hodinky typu SmartWatch a stanú sa vašim ideálnym osobným asistentom. Inovatívny pamäťový displej Sharp Memory LCD je vždy čitateľný (i na priamom slnku) a vstavaná batéria zabezpečí chod bez nabitia až po dobu 30 dní. Inteligentné hodinky na zápästí zobrazujú zvolené informácie zo smartfónu. Kontrolujte, kto vám volá, kto píše textové správy alebo e-maily, bez toho aby ste museli vytiahnuť svoj telefón z vrecka či tašky.

Striedmy, minimalistický dizajn a uniformné farby zaistia, že sa inteligentné hodinky hodia ako k obleku, tak aj ku športovému oblečeniu. Všetky informácie (čas, upozornenia, rozhranie aplikácií) sú na displeji Sharp Memory LCD perfektne čitateľné i na priamom slnku a taktiež (vďaka podsvieteniu) i za zhoršených svetelných podmienok.

GoClever Chronos Eco 02

Displej je monochromatický a odolný proti poškrabaniu. Ľahké ovládanie a prácu umožňujú štyri tlačítka. Samotné hodinky sú výnimočne ľahké (36 gramov) a ich vonkajší rozmer je 45×35×11 mm. Súčasťou dodávky je i elegantný čierny remienok, magnetický napájací kábel a návod.

GoClever Chronos Eco 03

Zariadenie spolupracuje so smartfónmi rôznych výrobcov pod operačným systémom Android (4.4) a iOS (príslušná aplikácia je na App Store od decembra). Komunikácia prebieha prostredníctvom protokolu prepojenia Bluetooth 4.0.

GoClever Chronos Eco 04

Vstavaná batéria s kapacitou 110 mAh zabezpečí bežnú prevádzku po dobu 3 týždňov, v režime stand-by až 4 týždne. Inteligentné hodinky GoClever Chronos Eco sú dodávané so štandardnou dvojročnou zárukou (vrátane 12 mesiacov servisnej služby door-to-door) za cenu 69 eur.

Zdroj: Tlačová správa GoClever

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno