Domov Novinky GoClever predstavuje vylepšený smartfón Insignia 5X

GoClever predstavuje vylepšený smartfón Insignia 5X

Zdielať

GoClever Insignia 5XPrednedávnom  spoločnosť GoClever predstavila vychytávku Insignia 5 a opäť tu máme novinku z dielne GoClever. Hovoríme o vylepšenej Insignii 5 s označením X. Smartfón tak prešiel vylepšeniami, dvomi najhlavnejšími parametrami – displejom a rozlíšením fotoaparátu.

Displej má veľkosť 5 palcov a ponúka technológiu IPS HD LCD multi-touch a rozlíšením 1920×1080 pixelov. Kvalitný displej poskytuje správne farebné zobrazenie farieb, optimálne prezeranie webových stránok a vyšší komfort užívania. Vysoké rozlíšenie displeja IPS poskytuje ostrý obraz a presné farby zo všetkých uhlov. Rozmery smartfónu sú 143×72×9 mm a hmotnosť 156 gramov.

Smartfón disponuje štvorjadrový ňm procesorom MediaTek MTK6589, taktovaným na 1,5GHz (Cortex A7), GPU PowerVR SGX 544. Procesor je ideálny pre multi-tasking. Účinné zložky umožňujú pracovať s náročnými aplikáciami, zabezpečenie bezproblémového prechádzania webovými stránkami, poskytuje rovnaký výkon pre všetky bežiace aplikácie na zariadení. Procesor robí z Insignie 5 silný, komfortný a viacúčelový nástroj pre prácu aj zábavu.

Operačná pamäť má veľkosť 1 GB a je typu DDR2. Internú pamäť 4 GB možno rozšíriť pomocou microSD kariet až do veľkosti 32 GB. Operačný systém je Android 4.2. Ďalej smartfón podporuje siete Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0,  3G s podporou GSM 850/90018001900 MHz, UMTS 900 MHz, 2100 MHz HSPA+. Potom tu je slot na microSD a dva sloty na SIM karty (3G a 2G), microUSB 2.0 a 3,5mm jack.

GPS prijímač zmení Insigniu 5 na navigačné zariadenie s aplikáciou GPSuser-friendy, ktorá má hladké a bezproblémové zobrazenie mapy, pokročilé inteligentné vyhľadávanie, bleskurýchly výpočet trasy, Foursquare integráciu a jednoduché, ľahko použiteľné rozhranie a navyše užívateľ dostane predinštalované mapy Slovenskej republiky, Českej republiky a Poľska.

Predný fotoaparát má 2 MPx, zadný 13 MPx s flash prisvietením. Z ďalších funkcií je tu potom svetelný sensor, G sensor, proximitysensor, vstavaný GPS prijímač a vstavané rádio. Dostupné sú tu 2 kusy batérii: 2000 mAh a 4000 mAh. Extra batéria, bude vyhovovať Vašim očakávaniam a zaručujú vysoké pohodlie používania. Môžete si vybrať medzi dvoma možnosťami: 2000 mAh batéria so štandardným zadným panelom alebo batériu s väčšou kapacitou až 4000 mAh, ktorá je ideálna na dlhé, alebo služobné cesty. GoClever Insignia 5X si môžete kúpiť v internetovom obchode AGEM za 199 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu GOCLEVER INSIGNIA 5X poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno