Domov Novinky GoClever predstavil novú Quantum 400

GoClever predstavil novú Quantum 400

Zdielať

GoClever-Quantum-400-colour-2GoClever predstavuje novú produktovú radu smartfónov, ktorá je plná jarných farieb. Koncept Quantum Colour so 4 palcovým mobilným telefónom Quantum 400 na pomyselnom vrchole tejto produktovej rady upúta vašu pozornosť bohatou sadou farebných doplnkov, ktorými môžete celkom meniť farebnosť týchto cenovo priaznivých zariadení.

Nové produkty GoClever zaujmú bez pochýb každého, kto si praje cenovo dostupný smartfón pre ľahké telefónovanie, používanie e-mailov, prístupu na Facebook a pre ďalšie aplikácie v operačnom prostredí obľúbenej zelenej postavičky “Green Robot OS”. Rámik smartfónu je biely, ale môže byť odstránený a nahradený tmavo čiernym, žltým alebo modrozeleným panelom či kombináciou týchto farieb (čierna a žltá, žltá a modrozelená, modrozelená a čierna). Farba vášho smartfónu tak bude závislá iba na vašej predstavivosti a imaginácii. Sada vo farebnom koncepte „The Colour Concept“ obsahuje tri kusy farebných zadných panelov, pogumované rámčeky a ochranné fólie pre displej.

GoClever-Quantum-400-colour

Čo sa týka technických špecifikácií je smartfón GoClever Quantum 400 vybavený 4 palcovým IPS displejom s rozlíšením 800×400 pixelov, štvorjadrovým procesorom Cortex A7 taktovaný na 1,2 GHz, grafickým procesorom Broadcom VideoCore IV, 512 MB RAM a vnútornou pamäťou 4 GB. Použitý grafický procesor zvláda bez problémov multitasking a poskytuje dostatočný výkon, ktorý súčasné smartfóny vyžadujú.

Tento smartfón poskytuje dostatok výkonu, aby si poradil s náročnými aplikáciami a zaistil plynulé surfovanie po internete. Zariadenie má operačný systém Android 4.2, podporuje až dve karty SIM a je vybavené dvomi fotoaparátmi (0,3 MPx na prednej strane a 2 MPx na zadnej strane). Vnútorná pamäť môže byť rozšírená pomocou kariet microSD až na 32 GB. Pripojenie je možné cez MicroUSB 2.0 OTG. K dispozícii je aj 3,5 mm audio vstup pre sluchátka. Zariadenie je taktiež vybavené modulom GPS (s podporou A-GPS + GLONASS) s predinštalovanými mapami Poľska, Českej republiky a Slovenska, tunerom FM, svetelným senzorom a batériou 1600 mAh.

Rozmery smartfónu Quantum 400 sú 117×63×11,2 mm a hmotnosťou 112 g. GoClever Quantum 400 je dostupný prostredníctvom internetových obchodov a vo vybranej sieti predajní. Doporučená koncová cena so sadou 9 farebných doplnkov je 82 Eur. Dostupná je i verzia bez farebných doplnkov. Na výrobok sa poskytuje 2 ročná záruka.

Zdroj: Tlačová správa GoClever

Zdielať
Predchádzajúci článokLG G3: Zhrnutie špecifikácii a videopozvánka
Nasledujúci článokFotoaparát Samsung NX3000: Retro štýl a špičkový výkon
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno