Domov Novinky Globalstar Sat-Fi a Iridium Go! internet kdekoľvek

Globalstar Sat-Fi a Iridium Go! internet kdekoľvek

Zdielať

iridium-goPokrytie celulárnej siete a mobilné hotspoty sú stále častejšie, ale sú miesta na svete kde signál nieje ako napríklad vzdialený ostrov. Ide o system na prijímanie signálu cez satelit a tak sa pripojiť na internet. Globalstar je Sat-Fi pomerne unikátna služba, ktorá nie celkom nahradí váš smartfón.

Namiesto toho, sa chová skôr ako most, ktorý spája smartfóny pravidelných sietí okrem toho, že to robí cez satelitné spojenie. V praxi to znamená, že používatelia budú môcť používať smartfón na hovory, správy a samozrejme internet úplne bez problémov. Irídium Go! je tiež úplne unikátne, ale podobá sa viac konvenčné mobilnému hotspotovému zariadeniu.

Hotspot podporuje až päť súbežných zariadení. Aktivácia zariadenia je rovnako jednoduché a to otvorenie antény, ktorá automaticky aktivuje hotspot a pripája sa k satelitnej sieti spoločnosti. Hotspot má tiež svoj vlastný vstavaný displej, ktorý ukáže používateľom stav pripojenia. Irídium Go! sa môže pochváliť MIL-STD 810F a krytia IP65. Očakáva sa, že Irídium Go! príde s cenou pod 800 dolárov za hotspot samotný, s dátovými plánmi od 35 dolárov mesačne. Do predaja príde v prvej polovici roka 2014.

Zdroj: Androidcommunity

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Creative Sound Blaster Tactic3D Fury
Nasledujúci článokObjavila sa fotografia smartfónu Huawei Ascend P7
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno