Domov Novinky Gigaset Dune – bionický telefón pre pevnú linku

Gigaset Dune – bionický telefón pre pevnú linku

Zdielať

Gigaset-Dune-5Spoločnosť Gigaset predstavuje telefón Dune (rad CL540), úplne nový telefón pre pevnú linku, ako jednu z najväčších zaujímavostí tohtoročného veľtrhu CeBIT 2014. Telefón Dune ťaží z objavov v oblasti bioniky, vďaka čomu sa môže pochváliť nebývalou prirodzenou ergonómiou a estetickou krásou.

Ukazuje sa, že telefón Dune je pre zákazníkov skutočný klenot, ktorý v sebe spája vysokokvalitné materiály s užitočnými technológiami. Jemné tvary, elegantný dizajn s perleťovo bielou povrchovou úpravou a luxusné detaily, ako je napríklad navigačné tlačidlo medenej farby, tvoria dovedna úžasný vzhľad, vďaka čomu telefón Dune bezproblémovo zapadne do ľubovoľného moderného obydlia. Po dotykovej stránke na vás telefón Dune zapôsobí moderným používateľským rozhraním a presnosťou grafiky. Oba tieto prvky podporujú jednoduchú orientáciu vo vyváženej ponuke praktických funkcií.

Gigaset-Dune-2

Tvar telefónu Dune je inšpirovaný prírodou a dokonalou manipuláciou. Jemné dotykové prvky umožňujú bezpečné uchopenie, či už v ruke alebo na pleci. Telefón Dune je zahnutý do tvaru písmena S, čo je výsledkom jedinečne prepracovanej ergonómie a tvarov. Klenuté slúchadlo vám priľne k uchu s nebývalou jemnosťou, čo zaručuje najdokonalejšiu akustiku. Prednú stranu telefónu Dune tvorí veľký, 1,8 palcový farebný TFT displej s rozmermi 38 x 32 mm a 65 000 farbami, ako aj elegantná, plochá, podsvietená klávesnica s technológiou polydom.

Telefón Dune ponúka najvyššiu kvality zvuku a hlasité telefonovanie v kvalite HSP. Hlasitosť vyzváňacieho tónu je možné nastaviť v piatich krokoch. K dispozícii je aj 2,5 mm konektor na pripojenie náhlavnej súpravy (mono). Telefón Dune tiež samozrejme obsahuje typické štandardné funkcie telefónov Gigaset – napríklad telefónny zoznam až na 200 kontaktov, s 3 číslami pre každý kontakt, konfigurovateľný šetrič displeja, ako aj detský monitor a integrovaný alarm, či kalendár a funkciu pripomenutia narodenín.

Gigaset-Dune

 

Môže sa tiež pochváliť mimoriadne dlhým časom pohotovostného režimu aj časom hovoru, ktorými sú telefóny Gigaset povestné. V tomto prípade ide o 320 hodín v pohotovostnom režime a 14 hodín hovoru. Telefón Dune bude na slovenskom trhu v predaji od mája 2014 za odporúčanú cenu 69,95 eur.

Zdroj: Tlačová sprava Gigaset

Zdielať
Predchádzajúci článokNVIDIA ku kartám pribalí hru Watch Dogs
Nasledujúci článokZalman DF-12: Ventilátor s dvojitým rotorom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno