Domov Novinky Gigabyte X99-SOC Champion a 9 rekordov

Gigabyte X99-SOC Champion a 9 rekordov

Zdielať

Gigabyte pretaktovaci 01Spoločnosť Gigabyte organizovala tajné zhromaždenie 7 overclockerov (pretaktovačov), ktorí vyskúšali, čo dokáže základná doska X99-SOC Champion. Tá ešte nebola oficiálne uvedená na trh a už na nej bolo prekonané 9 rekordov. Do tímu siedmich overclockerov, ktorí mučili dosku Gigabyte X99-SOC Champion, patrili HiCookie, Sofos1990, Dinos22, Vivi, SteponZ, SniperOZ a YoungPRO. Akcia pretaktovačov sa konala priamo v spoločnosti Gigabyte v Taipei a trvala sedem dní.

Okrem deviatich rekordov sa podarilo tiež stanoviť nový rekord v Reference Clock Worldwide Overall Ranking, a to s hodnotou 182,49 MHz, pričom štyroch ďalších rekordov sa podarilo dosiahnuť aj na doske Z97X-SOC Force. Gigabyte svoju novú X99-SOC Champion predstaví za pár týždňov na CES 2015 a podľa označenia je jasné, že ide o dosku so socketom LGA 2011-v3.

Gigabyte pretaktovaci 02

Tá je určená pre najvýkonnejšie desktopové procesory od Intelu Core i7 Extreme Edition a pamäte DDR4. Na CES budú tiež traja z overclockerov, ktorí sa pokúsia o prekonanie ďalších rekordov priamo pred účastníkmi konferencie, ako je ostatne zvykom. Pri tej príležitosti budú zverejnené aj podrobné špecifikácie novej dosky.

Zdroj: Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno