Domov Novinky Gigabyte uvádza špičkové základné dosky a novú generáciu Brix

Gigabyte uvádza špičkové základné dosky a novú generáciu Brix

Zdielať

Spoločnosť Gigabyte uvádza nové zaujímavé špičkové základné dosky pre stolné počítače a nové modely oceňovaných minipočítačov Gigabyte Brix poháňané procesormi Intel Core 6. generácie Skylake.

Gigabyte GA-X150-PLUS WS 01

Spoločnosť sa na veľtrhu CES 2016 pochválila týmito novými produktmi a uskutočnila tu demonštrácie produktov. Okrem demonštrácií produktov prebehlo aj živé pretaktovanie priamo na mieste od svetoznámeho majstra v pretaktovaní na základných doskách Gigabyte HiCookie a boli demonštrované systémy niekoľkých systémových integrátorov.

Základné dosky GA-X150-PLUS WS (ATX), GA-X150-PLUS WS (mATX) a GA-X170-Extreme ECC, ktoré sa môžu pochváliť podporou procesorov Intel Xeon E3-1200 v5 do socketu LGA1151, sú špičkovými doskami pre stolové počítače navrhnutím pre nadšencov, ktorí vyžadujú surový výpočtový výkon pre vytváranie obsahu, editáciu videa, hranie a dizajn.

Gigabyte GA-X150-PLUS WS 02

Model X150-PLUS WS má všetky možnosti pripojenia, aké len môžu extrémnej počítačoví nadšenci vyžadovať pre dosiahnutie toho najlepšieho. Môže sa pochváliť konektorom PCIe 3.0 ×4 M.2, ktorý poskytne prenosové rýchlosti až 32 Gbps, gigabitový LAN port Intel GbE LAN a podporou 2-Way grafických riešení s PCIe ×16 PCIe linkami priamo z procesora.

Model GA-X150-PLUS WS je tiež vybavený štyrmi pamäťovými slotmi s podporou najnovších pamätí DDR4 SDRAM a mnohými špičkovými funkciami, ako je patentovaná technológia Gigabyte DualBIOS, ktorá chráni počítač pred zlyhaním hardvéru alebo výpadkom napájania počas aktualizácie, alebo balíček nástrojov s centrom aplikáciou Gigabyte APP Center.

Gigabyte GA-X150M-PLUS WS 01

Pre tých, ktorí chcú ťažiť z výkonu procesorov Intel Xeon E3-1200 v5 bez extrémnych funkcií, je ideálnou voľbou kompaktný a cenovo dostupný model X150-PLUS WS. Môže sa pochváliť ×16 PCIe linkami priamo z procesora, podporou rýchlych dvojkanálových pamätí DDR4 SDRAM a malým Micro-ATX (mATX) rozmerom.

Okrem špičkových desktopových základných dosiek s čipsetom X150 predstavila spoločnosť tiež dosku X170-Extreme ECC. Tento model je jednou z mála novo uvedených dosiek, ktoré podporujú pamäťové moduly ECC (Error-Correcting Code). Tie sú kľúčové pre systémy, ktoré si nemôžu dovoliť prestoje.

Gigabyte GA-X150M-PLUS WS 02

Vďaka väčšiemu množstvu portov USB 3.0 a SATA III sú základné dosky X170 perfektnou voľbou pre nadšencov hľadajúcich riešenie poskytujúce súčasne ako stabilitu, tak výkon. Vybrané modely dosiek X170 tiež podporujú vPro – technológiu, ktorá používateľom poskytuje rad funkcií, ako je šifrovanie bezdrôtovej komunikácie, bezpečnostné funkcie, vzdialenú správu a ďalšie.

Minipočítač Gigabyte Brix spôsobil v počítačovom priemysle revolúciu. Výrobca opäť zvyšuje latku s novou generáciou minipočítačov na veľtrhu CES 2016, pričom teraz sú k dispozícii s novými procesormi Intel Core 6. generácie. Kompaktný minipočítač, ktorý bol navrhnutý tak, aby sa vošiel do dlane ponúka vyšší výpočtový výkon.

Gigabyte Brix 01

Minipočítače sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách s procesormi Intel Core i3 / i5 / i7, čo umožňuje používateľom kúpiť presne taký model, ktorý bude vyhovovať ich potrebám. Niektoré modely ponúka podporu 2,5“ SSD alebo HDD pre používateľov, ktorí potrebujú ďalší priestor pre ukladanie dát.

Minipočítače sa môžu pochváliť konektivitou s mnohými portami USB 3.0, portami HDMI a DisplayPortom, ktorý dokážu obslúžiť až tri monitory súčasne a gigabitový LAN Intel pre rýchle pripojenie k sieti.

Zdroj: Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno