Domov Novinky Gigabyte predstavuje súťaže v pretaktovaní pre rok 2017

Gigabyte predstavuje súťaže v pretaktovaní pre rok 2017

Zdielať

Spoločnosť Gigabyte predstavuje štyri súťaže v pretaktovaní, ktoré štartujú na začiatku marca a končí v júli, hosťované sú na portáli HWBOT. Skúsení pretaktovávači preverí svoju odvahu a uvidí, kto z nich je naozajstným kráľom. Vďaka cenám v hodnote viac ako 10000 USD je v stávke oveľa viac než predtým.

Všetci účastníci budú zaradení do žrebovania. Nezáleží na tom, či získajú najlepšie skóre, jedinou požiadavkou je to, aby sa na jednej zo súťaží podieľali vo všetkých jej etapách. Nováčikovia aj začiatočníci, tí všetci budú mať šancu si odniesť domov ceny pre upgrade svojho stroja na budúce súťaže. Spoločnosť bude udeľovať víťazom súťaže a jej účastníkom ceny v podobe základných dosiek Z270X-Gaming 7, grafických kariet Gigabyte Radeon RX480, procesorov Intel Core i7-7700K, pamäťou od G.SKILL a napájacích zdrojov i vodných chladičov od spoločnosti Enermax.

Každá súťaž bude mať niekoľko etáp zložených z rôznych benchmarkov. Medzi tieto benchmarky patrí 3DMark Fire Strike, XTU 5G, Catzilla a veľa ďalších. Body budú účastníkom udeľované na základe poradia v benchmarkoch. Tri najlepšie účastníci s najvyšším počtom bodov na konci každej súťaže vyhrávajú.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno