Domov Novinky Gigabyte predstavuje dosky Aorus s poukazmi na Steam

Gigabyte predstavuje dosky Aorus s poukazmi na Steam

Zdielať

Ako sme u nás informovali, s nástupom novej čipsetovej platformy Intel 200 Series prichádza na svet aj nová značka pre základné dosky Gigabyte Aorus. Tú však spoločnosť už v minulosti využila pre notebooky alebo herné periférie.

Hoci značka Aorus nie je nová, podľa porovnávačov cien u nás možno kúpiť iba podložky od myš menovanej značky. To sa však čoskoro zmení, keďže Gigabyte si vybral Aorus ako hlavnú značku svojej novej hernej série základných dosiek pre procesory Intel Kaby Lake a Skylake. Pod touto značkou sa budú predávať dosky, ktoré sú určené predovšetkým nadšencom, ktorí chcú využiť ich bohaté RGB LED podsvietenie, podporu vodného chladenia alebo inteligentné nastavenie ventilátorov s využitím niekoľkých snímačov teploty a konektorov s PWM.

Každý, kto si medzi 5. januárom a 31. marcom 2017 kúpi niektorú zo základných dosiek Aorus, dostane zdarma kupóny na službu Steam v hodnote maximálne do 40 eur. Konkrétna ponuka platí pri modeloch základných dosiek Z270X-Gaming 9 a Z270X-Gaming 8 kupón na 40 eur, za modely Z270X-Gaming 7, Z270X-Gaming 5 a Z270X-Gaming K5 potom platí kupón na 20 eur. Všetko, čo je potrebné urobiť, je kúpiť a zaregistrovať základnú dosku.

V prípade úspešnej registrácie po kúpe získa zákazník navyše aj jeden rok záruky navyše. Platí pritom pravidlo jedna registrácia na sériové číslo a na osobu. Ponuka sa týka iba základných dosiek Aorus Gaming, ktoré budú zakúpené ako samostatný komponent prostredníctvom internetového obchodu, alebo kamennej predajne.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno