Domov Novinky Gigabyte ponúkne majiteľom dosiek Black Edition novú zadarmo

Gigabyte ponúkne majiteľom dosiek Black Edition novú zadarmo

Zdielať

Gigabyte Z97X-Gaming G1 WIFI-BK 01Spoločnosť Gigabyte spustila akciu, vďaka ktorej chce rozvíriť záujem o jej TOP modely základných doskiek Black Edition čipovej sady Z97. Akcia má heslo: „vezmi si jednu, získaš dve“ a týka sa troch modelov Gigabyte Z97X-UD3H-BK, Z97X-UD5H-BK a Z97X-Gaming G1-WiFi-BK. Základné dosky Gigabyte z Black Edition boli v továrni v Nan-Ping testované v náročných podmienkach. Ak si dosku Z97 Black Edition do štyroch týždňov po kúpe zaregistrujete u výrobcu dostanete možnosť ju vymeniť za novú dosku, resp. ekvivalentný model, až dorazí na trh.

Prípade si môžete vybrať lepší a drahší model a rozdiel doplatiť (na vykonanie tejto výmeny budete mať lehotu tri roky). Je však potrebné svoju pôvodnú dosku spoločnosti Gigabyte poslať a to vrátane krabice a príslušenstva a počkať na novú. Taktiež je možné na účet výrobcu poslať zálohu a on novú dosku pošle skôr a po prijatí starej zálohu vráti.

Gigabyte Z97X-Gaming G1 WIFI-BK 02

S novou doskou nedostanete novú záruku. Dosky Black Edition však majú päťročnú záruku, takže ak ju vymeníte až za tri roky, stále vám dva ostanú. Hoci názov akcie nie je celkom presný, je to zaujímavá ponuka pre tých používateľov, ktorí svoj ​​počítač často upgradujú. Akcia „vezmi si jednu, získaš dve“ je síce zaujímavá, týka sa však len krajín západnej Európy.

Gigabyte Z97X-Gaming G1 WIFI-BK 03

Základné dosky Gigabyte Ultra Durable Black Edition boli predstavené v máji tohto roku pri uvedení dosiek 9. série (Z97), pričom sa Gigabyte vydal na dlhú cestu v snahe dokázať, že je označenie Black Edition zárukou dlhej životnosti a spoľahlivosti. Vo svojej továrni v Nanping na Taiwane vybudoval testovacie pracoviská.

Gigabyte Z97X-Gaming G1 WIFI-BK 04

Každá doska označená ako Black Edition prechádza pred expedíciou navyše 168 hodinami záťažových testov s cieľom zabezpečiť maximálnu kvalitu a najdlhšiu životnosť. Akonáhle doska prejde komplexným, prísnym, týždeň dlhým testovaním, dostane certifikát o overení, ktorý je podpísaný viceprezidentom a generálnym riaditeľom Gigabyte Manufacturing Business Unit.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Gigabyte GA-Z97X-UD3H-BK poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Gigabyte GA-Z97X-UD5H-BK poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Gigabyte GA-Z97X-Gaming G1 WIFI poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Gigabyte GA-Z97X-Gaming G1 WIFI-BK poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Hexus

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno