Domov Novinky Gigabyte ohlásil herný notebook Ultraforce P35W

Gigabyte ohlásil herný notebook Ultraforce P35W

Zdielať

Gigabyte Ultraforce P35W 01Spoločnosť Gigabyte si pre nás pripravil pod označením Ultraforce P35W v2. Ten bol označený za najľahší 15,6 palcový herný notebook. Ide teda o herný notebook, ktorý má hrúbku 20,9 mm a váži 2,16 kg. Vybavený je procesorom Core i7 štvrtej generácie Haswell a tiež slušne výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 870M so 6 GB pamäte GDDR5.

Povrch notebooku Ultraforce P35W je vyrobený z pieskovaného hliníka so sivou farbou a v jeho jednoduchom tele vybavenom dvoma výduchy chladenia (Supra-Cool) je okrem uvedeného procesora (typ nebol upresnený, takže asi bude na výber) a grafickej karty tiež odnímateľná optická mechanika, ktorú budeme môcť nahradiť diskom alebo SSD. Jej pozícia je vpredu hneď pod touchpadom, čo dnes nie je práve obvyklé, ale ide o vhodnú pozíciu pre jednoduché ovládanie.

Celý systém podporuje až štyri SSD s celkovou kapacitou 2 TB, prípadne dva 512 GB mSATA SSD doplnená o dva 1,5 TB pevné disky. Najvyšší výkon potom prinesie Gigabyte RAID Storm (systém troch mSATA SSD v poli RAID). Gigabyte tiež ponúka funkciu Fan Tweak, ktorá umožní nastaviť tri režimy výkonu chladiaceho systému. Použitý 15,6″ displej má rozlíšenie Full HD a pozorovacie uhly 170°, takže ide o TN panel.

Gigabyte Ultraforce P35W 02

Externý displej potom môžeme zapojiť k miniDisplayPort, ktorý podporuje rozlíšenie až 4K. Z fotografií je potom zrejmé, že na ľavej strane potom máme otvor pre zámky Kensington, RJ-45 Gb ethernetu, dva USB 2.0, dva audio a čítačku kariet. na pravej strane potom je napájací konektor, D-Sub, HDMI, spomínaný miniDisplayPort a dva USB 3.0.

Zdroj: Tlačová správa Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno