Domov Novinky Gigabyte: myš Uranium a stanica s displejom OLED

Gigabyte: myš Uranium a stanica s displejom OLED

Zdielať

Gigabyte_Uranium_OLEDSpoločnosť Gigabyte si pripravila novú sadu periférií, a to bezdrôtovú hernú myš Aivia Uranium a zariadení Ghost Macro Station, čo je istá externý stanica vybavená displejom typu OLED. Ide predovšetkým o jej displej, na ktorom môžeme kontrolovať stav batérie myši a tiež nastavovať rôzne jej parametre ako DPI, dotazovacie frekvenciu a priraďovať makrá. Samotný displej je grafický, ale monochromatický.

Myš Gigabyte Aivia Uranium využíva klasické rádiové rozhranie v pásme 2,4 GHz. V prípade potreby môžeme myš nechať napájať z Ghost Macro Station, pričom inak sa spoliehame na dva AA dobíjacie baterky. Rozmery myši sú 130×78×40 mm, hmotnosť 114 gramov, respektíve 170 gramov s batériami a ako senzor bol využitý už známy laserový Twin-eye s maximálnym rozlíšením 6500 dpi.

Programovateľných tlačidiel tu máme celkom desať, pričom ich životnosť je spočítaná na cca 10 miliónov stlačení. Ďalšie tlačidlo je vyhradené pre zmenu dpi a čo sa týka kolieska, to je naklápacie do oboch strán. Cena Aivia Uranium bola stanovená na 80 eur, a to vrátane dokovacej stanice (cca 90 eur).

Zdroj: Tlačová správa Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno