Domov Novinky Gigabyte GSmart Arty A3 bol uvedený do predaja

Gigabyte GSmart Arty A3 bol uvedený do predaja

Zdielať

Gigabyte GSmart Arty A3 01Spoločnosť Gigabyte pod značkou GSmart uvádza na slovenský trh smartfón Arty A3, nástupcu modelu Alto A2. V porovnaní so svojím predchodcom sa Arty A3 môže pochváliť výkonnejším štvorjadrovým procesorom, lepším fotoaparátom a najnovším operačným systémom Android 4.4 Kit Kat. S cenou 119 eur tak má táto novinka všetky predpoklady uspieť u zákazníka, ktorý hľadá cenovo dostupné zariadenie.

Smartfón dostal do výbavy štvorjadrový procesor MediaTek MT6582 (Cortex A7) taktovaný na 1,3 GHz. Päť palcový IPS displej ponúka veľmi nízke rozlíšenie – 854×480 pixelov. Operačná pamäť dosahuje veľkosť 1 GB, vnútorná pamäť má len štyri gigabajty, ktorú možno rozšíriť pamäťovými kartami MicroSDHC (do 32 GB).

Pre bežné fotenie je k dispozícii 8 Mpx fotoaparát s automatickým ostrením, BSI senzorom a LED bleskom, ktorý zvláda aj fotenie v horších svetelných podmienkach. Vďaka novej verzii operačného systému pribudla aj možnosť bezdrôtového prenosu súborov z telefónu priamo na TV obrazovku. Rovnako tak je možné smartfón použiť ako diaľkový ovládač TV.

Gigabyte GSmart Arty A3 02

Do štandardnej výbavy telefónov spoločnosti patrí aj DualSIM slot na dve SIM karty, ktorý oceníte najmä počas ciest do zahraničia – stačí dokúpiť kartu miestneho operátora a telefonovať či sťahovať dáta môžete cenovo výhodnejšie, ako keby ste platili za roaming.

Balenie obsahuje aj extra biely kryt batérie a ochrannú fóliu na displej. Vstavaná batéria má 2000 mAh. Rozmery smartfónu sú 145×73,2×9,4 mm a hmotnosť 179 gramov.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu GIGABYTE GSmart Arty A3 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno