Domov Novinky Gigabyte G1.Sniper B7: Skylake s osvetlením

Gigabyte G1.Sniper B7: Skylake s osvetlením

Zdielať

Spoločnosť Gigabyte prináša na trh ďalší herný model základnej dosky pre Skylake. Tentokrát ide o G1.Sniper B7 vybavený čipovou sadou Intel B150, na ktorého obale sa ukazuje logo Heroes of the Storm a na doske samotnej nájdeme konfigurovateľné LED osvetlenie.

Gigabyte G1.Sniper B7 01

Predstavený model tak môžeme považovať za lacnú základnú dosku, aj keď sa na náš trh ešte nedostala. Predpokladá sa však, že bude predávaná za 100 až 120 dolárov takže by sa mala vojsť medzi niekoľko najlacnejších modelov s čipsetom Intel B150 Express. Ide o model formátu ATX s dobre známou čierno-zelenou farebnou schémou, pričom pri ľavom okraji dosky možno vidieť cestičku zloženú z niekoľkých SMD LED, pričom podsvietené bude tiež logo G1.Sniper na chladiči čipovej sady.

Tieto LED budeme môcť ovládať pomocou softvéru ovládať a medzi dostupné funkcie patrí aj blikanie do rytmu prehrávanej hudby. Pokiaľ ale nemáte skriňu s plexi v ľavej bočnici, ťažko si takú funkciu užijete.Doska je vybavená dvoma slotmi PCI Express 3.0 ×16. Potom tu ešte máme dva PCI Express 3.0 ×1, takisto dva PCI a pre prípadný Wi-Fi modul sa dá využiť mPCIe 3.0 ×1, pričom na zadnom paneli možno vidieť prípravu na anténny konektory.

Gigabyte G1.Sniper B7 02

Pre pripojenie SSD budú ideálne dva sloty M.2 (obaja 32 Gbps) a potom tu je ešte jeden SATA Express 16 Gbps, vedľa ktorého doska ponúkne ešte šesť samostatných SATA 6 Gbps. V tomto ohľade je teda jej výbava slušná. Gigabitový Ethernet je riešený kontrolerom Intel i219V a audio Amp-Up zase kodekom s odstupom signálu od šumu 115 dBA (čiže ide o starý známy Reatek ALC1150), pričom aj tu máme možnosť výmeny operačného zosilňovača (OPAMP).

Zdroj: Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno