Domov Novinky Gigabyte Force H1: Nový bezdrôtový herný headset

Gigabyte Force H1: Nový bezdrôtový herný headset

Zdielať

Gigabyte Force H1 02Gigabyte predstavuje nový bezdrôtový headset Force H1, ktorý pre pripojenie používa technológiu Bluetooth 3.0 a je určený predovšetkým pre hranie hier na tablete či smartfóne. Vďaka skladacej konštrukcii je headset vhodný aj na cesty. Headset sa zameriava na používateľov, ktorí radi hrajú mobilné hry a vyžadujú kvalitný zvukový zážitok. Bezdrôtová technológia Bluetooth zabezpečuje, že sa nemusíme starať o žiadne káble. Slúchadlá sú tiež kompatibilné prakticky s akýmkoľvek mobilným zariadením.

Dizajnu headsetu dominujú podlhovasté plné mušle, ktoré sú opatrené mäkkými náušníky vyplnenými pamäťovou penou a potiahnutými priedušnou kožou. Náušníky slúži tiež na odtienenie okolitého hluku. Vnútri každej mušle je umiestnený 40 mm menič tvorený z pozlátenej membrány. Penou vystlaný je aj hlavový most, ktorý je opatrený výstužou z nerezovej ocele.

Gigabyte Force H1 01

Slúchadlá sú schopné pracovať vo frekvenčnom rozsahu od 20 do 20000 KHz pri impedancii 16 Ω. Okrem hrania hier je H1-tka vhodná pre počúvanie hudby, sledovanie videí a filmov a komunikáciu pomocou telefónu.

Gigabyte Force H1 03

Výdrž integrovanej batérie sa pohybuje okolo 10 hodín pri intenzívnom používaní a okolo 300 hodín v pohotovostnom režime. Na nabíjanie slúži microUSB port umiestnený na jednej mušli. Na pravej mušli sú umiestnené aj tlačidlá pre ovládanie hlasitosti, prepínanie skladieb prehrávača a ovládanie hovorov.

Gigabyte Force H1 04

Headset je možné zložiť sklopením mušlí do šikovného pevného puzdra, ktoré je súčasťou balenia. V tomto stave ho môžeme ľahko uložiť napríklad do batohu. Hmotnosť samotných slúchadiel je 248 gramov. Cena nie je známa, očakáva sa, že bude okolo 80 eur.

Zdroj: techPowerUp.com, Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno