Domov Novinky Gigabyte Aire M93: Myš s technológiou ICE

Gigabyte Aire M93: Myš s technológiou ICE

Zdielať

Gigabyte Aire M93 01Nová myš od Gigabyte má označenie Aire M93 ICE Rechargeable Mouse for Anywhere, je to myš pre cestovateľov. Gigabyte ICE Technology má slúžiť na to, aby jej senzor zvládol prácu na takmer akomkoľvek povrchu. Technológia ICE využíva laserový senzor, ktorý má byť schopný rozoznať aj mikroskopické nerovnosti.

Myš používa dobíjaciu batériu, ktorej kapacitu si môžeme doplniť pomocou bežného portu microUSB. Batéria je typu NiMH a má kapacitu 2100 mAh, ktorá má vydržať zhruba tri mesiace a ide o bežný typ AA. Okrem hlavných tlačidiel je tu štvorsmerné koliesko, ktoré môžeme využiť pre rolovanie do strán. Sú tu tiež programovateľné bočné tlačidlá a tiež vrchný pre nastavenie hodnoty dpi, dá sa vybrať medzi 1200 alebo 2000 dpi.

Gigabyte Aire M93 02

Druhé tlačidlo pod kolieskom slúži funkciu Free-Scrolling, ktorá má zabezpečiť rýchle rolovanie stránkami. Rozmery myši sú 113×71×42 mm a hmotnosť 90 gramov bez batérie a prijímača. Dosah bezdrôtového rozhrania (2,4 GHz) je ako obvykle 10 metrov. Cena a dostupnosť nebola v správe ohlásená.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Gigabyte Aire M93 ICE poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno