Domov Novinky Genius uvádza novú klávesnicu GX Gaming Scorpion K5

Genius uvádza novú klávesnicu GX Gaming Scorpion K5

Zdielať

Genius uvádza na náš trh novú hernú klávesnicu zo série GX Gaming, novinka nesie meno Scorpion K5 a je určená pre tých, ktorí si radi po práci vo voľnom čase zahrajú a pre začínajúcich profesionálov, ktorí hľadajú kvalitné herné klávesnicu za dostupnú cenu.

Genius GX Gaming Scorpion K5 01

Klávesnica osloví funkciami a pohodlným elegantným dizajnom, odolné prevedenie ponúkne hráčom klávesy so životnosťou až 10 miliónov stlačení. Všetky klávesy podsvietené a umožňujú nastavenie jasu a farieb. Podsvietenie je možné úplne vypnúť alebo zvoliť jeden z troch stupňov intenzity a výber zo siedmich farieb. Herná klávesnica je vybavená hernými funkciami, ktoré využijú hráči všetkých úrovní a celkom 12 funkčnými klávesami.

Genius GX Gaming Scorpion K5 02

Základné nevyhnutnou funkciou každej hernej klávesnice je možnosť deaktivácie tlačidla Windows, aby nedochádzalo k nechcenému prepnutiu z hry na plochu práve v nejstěžejnějších okamihoch hry. Do hráčskej výbavy patrí aj funkcia anti-ghosting, ktorá zabezpečí, aby klávesnica zaznamenala poradí súčasne stlačených kláves a vykonala tak požadovaný zložený príkaz. Tri klávesy umožňujúce vyvolať opakovaný príkaz s dĺžkou 80, 60 a 40 znakov za sekundu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena Genius GX GAMING Scorpion K5 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno