Domov Novinky Genius uvádza na trh novú webkameru

Genius uvádza na trh novú webkameru

Zdielať

Genius FaceCam 2020Genius uvádza na trh novú webkameru s vysokým rozlíšením Genius FaceCam 2020. Vďaka svojmu čiernemu dizajnu si ju obľúbia používatelia ako pre domáce použitie, tak aj pre konferenčné hovory v kanceláriách na videohovory ako napr. cez Skype, alebo zdieľanie videí na YouTube. Konferenčné hovory by mali byť kvalitné aby sa používateľ pri videohovore cítil príjemne.

Klip pre uchytenie kamery je konštruovaný tak aby sa dal ľahko a bezpečne pripevniť na hornú hranu každého monitora. Kamera je vybavená predĺženým ramenom, ktoré umožňuje pohyb kamery hore a dolu a tým ju umiestniť do úrovne očí. Vďaka tomu je následný video hovor prirodzený až “očí do očí”, nedochádza k tomu, že by zrak používateľa smeroval počas hovoru inam.

V prípade, že používateľ chce kameru umiestniť inam než na monitor, slúži klip zároveň ako stojan a je možné ho umiestniť na stôl. Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všetky operačné systémy rovnaké alebo novší – Windows XP, OS X 10.4.9, alebo Linux Kernel 2.6.21.

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno