Domov Novinky Genius uvádza mobilný Bluetooth reproduktor SP-920BT

Genius uvádza mobilný Bluetooth reproduktor SP-920BT

Zdielať

Ďalšou novinkou od spoločnosti Genius na našom trhu je bluetooth stereo reproduktor Genius SP-920BT. Mobilný reproduktor s kvalitným prednesom vhodný pre počúvanie doma, v kancelárii i na cestách. Kvalitný, mobilný stereo reproduktor s integrovaným akumulátorom umožňuje približne 8 hodín počúvania hudby pri strednom výkone s využitím bezdrôtového prenosu Bluetooth 4.0.

Genius SP-920BT

Táto prevádzková doba väčšinou stačí na celodennú prevádzku, navyše sa akumulátor nabíja cez microUSB konektor a tak je možné využiť bežnú nabíjačku mobilného telefónu alebo dokonca powerbank, 40 mm meniče s dostatočným výkonom 2x 3 watty so subwooferom ponúkajú dobrú reprodukciu prehrávanej hudby. Jednoduché spárovanie a komunikáciu zariadení s reproduktorom zaisťuje rozhranie Bluetooth 4.0.

Pomocou tohto rozhrania je možné ovládať napríklad mobilný telefón pomôcť ovládacích prvkov umiestnených na reproduktora a prepínať tak skladby, regulovať hlasitosť, alebo dokonca prijať hovor. Reproduktor má vstavaný mikrofón a tak môže slúžiť aj ako praktické Handsfree s hlasitým odposluchom v kancelárii. Reproduktor je okrem Bluetooth vybavený vstupom AUX IN sprostredkovaný konektorom Jack 3,5mm, ktorý tak umožňuje prepojenie s akýmkoľvek zariadením s výstupom na slúchadlá.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno