Domov Novinky Genius uvádza klávesnicu GX Gaming Scorpion K20

Genius uvádza klávesnicu GX Gaming Scorpion K20

Zdielať

Spoločnosť Genius uviedla na náš trh tretiu hernú klávesnicu z rady Scorpion, tentoraz ide o zatiaľ najvyšší model tejto série Genius GX Gaming Scorpion K20. Klávesnica prináša herný zážitok impozantný dizajnový dojem v tme, pričom klávesnica spája všetky funkcie modelov Scorpion K5 a Scropion K9 do jednej maximálne vybavenej herné klávesnice.

Genius GX Gaming Scorpion K20

Elegantný dizajn s ostrými rysmi dodávajú klávesnici rýdzo herné podobu umocnenú o sedemfarebné podsvietenie s možnosťou nastaviť štyri stupne intenzity. Podsvietený a ergonomicky tvarované klávesy vydržia až 10000000 stlačení. Tri špeciálne klávesy umožňujúce vyvolanie opakovaného príkazu s rýchlosťou 62, 30 a 21 znakov za sekundu.

Medzi ďalšie špeciálne klávesy patria multimediálne klávesy, ktoré uľahčujúce ovládanie hlasitosti, prepínanie prehrávaných médií a umožňujú rýchly prístup k internetovému prehliadaču. Možnosť deaktivácie tlačidla Windows spolu s funkciou Anti-ghosting pre 26 klávesov, delá z klávesnice Scorpion K20 naozajstný herný nástroj pre každého nadšenca. Genius GX Gaming Scorpion K20 má rozmery 470×190×20 mm s celkovou hmotnosťou 640 gramov.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno