Domov Novinky Genius uvádza dizajnové reproduktory Lumina

Genius uvádza dizajnové reproduktory Lumina

Zdielať

Genius LuminaGenius uvádza na trh pred koncom roka novinku repro sústavy 2.1 Genius Lumina. Nové reproduktory sú vhodné ako do bytu, tak aj do kancelárie, kde budú nevšedným a skvelým doplnkom. Ocenia je tak užívatelia, ktorí majú radi moderný dizajn. Zaujme svojim nevšedným kónickým dizajnom v modernom bielom prevedení. používateľ tak už nemusí premýšľať kam reproduktory schovať, aby nerušili, ale naopak sa stanú elegantným doplnkom, kdekoľvek budú umiestnené, rovnako ako moderné umenie. Vzhľad aj atmosféru podtrhuje jemné podsvietenie ovládačov a satelitných reproduktorov. Vďaka bielemu prevedenie a oblým tvarom sa bude skvele hodiť ik produktom Apple.

Nielen elegantný a moderný vzhľad, ale aj kvalitné počúvanie a prepracované prevedenie je doménou tejto sústavy reproduktorov Genius Lumina. Kónický tvar subwoofera verne reprodukuje hlboké basové tóny, ktoré je možné regulovať. Satelitné reproduktory sú potom vybavené kvalitnými 2 “meničmi, celkovým výkonom zostavy je 25 Watt.

Zostava je vybavená dvoma ovládačmi hlasitosti, ktoré maximalizujú komfort pri jej používaní. Prvý ovládač je pripojený káblom k subwooferu a druhý ovládač je bezdrôtový. To dáva používateľovi voľnosť a možnosť ovládať hlasitosť hudby aj napríklad z pohodlia sedacej súpravy. Oba ovládače sú multifunkčné a ponúkajú reguláciu hlasitosti, reguláciu basov a vypnutie.

Repro sústava je tiež vybavená systémom pre automatické vypnutie, ktorý sleduje, či je na vstupe signál. Ak je po dlhšiu dobu vstup reproduktorov bez signálu (dohrala hudba), reproduktory prejdú do úsporného režimu.

Repro sústava je vybavená dojacie audio vstupov, prvý je umiestnený na zadnej strane spolu s konektormi pre napájanie a satelitné reproduktory a je vhodný najmä pre stabilné pripojenie napríklad k počítaču, a druhý vstup je umiestnený z boku subwoofera, ten je vhodný pre pripojenie mobilných zariadení. Rozmery sú u satelitných reproduktorov 80×179×80 mm a u Subwoofera 171×249×174 mm.

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno