Domov Novinky Genius prináša nové Bluetooth hands-free

Genius prináša nové Bluetooth hands-free

Zdielať

Genius HS-120BTSpoločnosť Genius prináša na trh nové hands-free pre mobilné telefóny a tablety Genius HS-120BT. Toto nové hand-free dokáže pripojiť súčasne dve zariadenia pomocou Bluetooth a je tak pomocníkom nielen do auta, ale aj v kancelárii kde každému uľahčí prácu na PC pri súčasnom telefonovaní.

V dobe mobilných telefónov nie je výnimkou, že jeden používateľ má viac ako jeden mobilný telefón, najčastejšie sa tak stáva v podobe pracovného a súkromného telefónu. Vďaka technológii, ktorá umožňuje pripojenie dvoch zariadení súčasne, už používateľ nemusí voliť medzi tým, ktoré zariadenie preferovať a môže pripojiť oba mobilné telefóny najazdia a nepremeškať tak žiadny telefonát napríklad počas konania.

Ovládanie nového hands-free HS-120BT je veľmi jednoduché a slúži k tomu tri tlačidlá. Pomocou týchto tlačidiel môžete vypnúť/zapnúť hands-free, prijať a ukončiť hovor a tiež voliť hlasitosť. Hands-free HS-120BT sa dodáva spolu s háčikmi za ucho v dvoch veľkostiach a bolo navrhnuté tak, aby padlo naozaj každému. Vďaka tomu a hmotnosti len 7 gramov je naozaj pohodlné a užívateľ ľahko zabudne, že ho nosí. LED dióda umiestnená na vnútornej strane hands-free indikuje či je zapnuté, a alebo v režime pre párovanie.,

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Genius HS-120BT poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno