Domov Novinky Genius NX-6550: Bezdrôtová myš s dlhou výdržou

Genius NX-6550: Bezdrôtová myš s dlhou výdržou

Zdielať

Genius NX-6550Genius NX-6550 je označovaná za “Green Optical Mouse”, teda za myš vyrobenú s dôrazom na energeticky úspornú prevádzku. O napájanie sa starajú batérie AA ale aj menšie AAA, pričom na jednu AA má NX-6550 vydržať až 18 mesiacov. To sa môže samozrejme v dôsledku veľmi líšiť v závislosti na tom, ako intenzívne s ňou budeme pracovať. Myš prichádza v dvoch farebných prevedeniach – v modrom a červenom.

Pre pripojenie k počítaču využíva klasické 2,4 GHz rozhranie a miniatúrny USB nano receiver, ktorý môžeme pri prenášaní schovať aj do tela myši, aby sa nestratil. Hneď vedľa jeho pozícia je potom priestor pre batériu. Myška je plne kompatibilná s OS Windows 8 a jej dodatočné tlačidlo za kolieskom slúži pre prepínanie medzi hlavnou ponukou rozhranie Metro a posledný spustenou aplikáciou.

Vo Windows 7 má toto tlačidlo funkciu späť. Medzi týmito režimami sa ale musíme prepnúť, k čomu poslúži súčasné stlačenie oboch hlavných tlačidiel a kolieska. Myš je už niekoľko týždňov v ponukách obchodov.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Genius NX-6550 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno